Трудовий договір або договір цивільно правових відносин

юрист з трудового права
Юрист з трудового права

Трудовий договір або договір цивільно правових відносин? Як не отримати шалений штраф?

Інколи роботодавець стикається з ситуацією, коли необхідно на невеликий об’єм робіт залучити певного фахівця, і починає задумуватися, а яким чином оформити відносини з такою людиною, щоб роботи були виконані якісно, і підприємцю інспекція по праці не нарахувала штраф, у разі перевірки, за ухилення від оформлення трудових відносин. Постає питання, а чим відрізняються трудові договори, від договорів цивільно правових відносин.

Нормами статті 24 КЗпП України встановлено, що трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Додержання такої форми є обов’язковим: при організованому наборі працівників; при укладенні трудового договору про роботу в районах з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров’я; при укладенні контракту; у випадках, коли працівник наполягає на укладенні трудового договору у письмовій формі; при укладенні трудового договору з неповнолітнім (стаття 187 цього Кодексу); при укладенні трудового договору з фізичною особою; в інших випадках, передбачених законодавством України.

Працівника не може бути допущено до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Натомість, цивільно-правовий договір – це угода між сторонами: громадянином і організацією (підприємством, тощо) на виконання першим певної роботи (а саме: договір підряду, договір про надання послуг тощо), предметом якого є надання певного результату праці.

За договором підряду одна сторона (підрядник) зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу. Договір підряду може укладатися на виготовлення, обробку, переробку, ремонт речі або на виконання іншої роботи з переданням її результату замовникові (стаття 837 Цивільного кодексу).

За договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов’язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов’язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором (стаття 901 Цивільного кодексу).

Досить поширеною є ситуація, коли під час перевірки цивільно правовий договір, на думку перевіряючих, має ознаки трудового договору і тоді, підприємцю нараховують штрафні санкції.

Однією з поширених помилок є в цивільно правовому договорі цитування норм Трудового кодексу, визначення робочого часу та відсутність вказівки на кінцевий результат робіт. Кожна професія має свої особливості, і тому для якісного складення цивільно правового договору, для недопущення застосування штрафних санкцій, краще цю роботу доручити професійному юристу.

Безкоштовна юридична консультація в Полтавs. Звоніть та запишіться на прийом.